Ürün Detayı - COMPACT ICS

 

COMPACT ICS  COMPACT ICS

Norstar Compact ICS'in kapasitesi 4 harici 16 dahili hattan, 8 harici 24 dahili aboneye kadar genisleyebilir. Compact ICS, orta büyüklükteki isletmelerin iletisim gereksinimlerini karsilamak amaciyla tasarlanmis ve yeni teknolojilere geçis saglayacak sekilde donatilmistir. Compact ICS, kullanicilarinin teknolojik gereksinimlerini ve gelecekteki büyüme ihtiyaçlarini karsilamaya hazir bir sistemdir.

Compact ICS iletisiminizi nasil yönetmenize dair sizi aydinlatir. Norstar'inzengin telefon seçenekleri ve her tür uygulamalariyla uyumludur. Yüksek hizi sayesinde veri iletisiminiz daha hizlanacak ve maliyetleriniz azalacaktir. Iç Analog Terminal Adaptörü sayesinde analog bir cihaza baglanmak için ekstra malzeme almaya gerek kalmaz.

Norstar Compact ICS platformu gelecekte olan tüm degisiklikliklere hazirdir.

Farkli Özellikler

Norstar Compact ICS'te entegre otomatik operatör ile çagrilariniz dogru insan veya gruplara aktarilir. Eger arayan abone numarasi (CLID) servisi aliyorsaniz; telefonunuzun LCD ekranindan arayanin numarasini görebilirsiniz. Telefonu cevaplamadan önce kimin aradigini biliyor olmanin avantajinin yanisira, bu bilgiden hareketle kazanilabilecek önemli pazarlama ve satis kazanimlari vardir.

Entegre Otomatik Operatör

Entegre otomatik operatör gelen çagrilari otomatik olarak yanitlayip yönlendirerek, ofiste telefonlari yanitlayan kisinin is yükünü azaltir. Otomatik operatör, gelen çagrilari 24 saat cevaplamanizi saglar ve müsteri memnuniyetinizi arttirir.

Yüksek Hizli Iletisim

Norstar Compact ICS, ISDN'in daha hizli çagri baglantisi yapma yetenegi isletmeler için özellikle çagri merkezi uygulamalarinda önemli yararlar saglar. Buna ek olarak, ISDN sebeke servisleri Norstar sisteminin kullanisliligini artiran özellikler saglar.


Yüksek Hizla Internet Erisimi

Daha hizli kredi kart ödemeleri yapabilme imkani Daha fazla üretkenlik ve müsteri servisi için CTI uygulamalari. Bir çok alanda bir ISDN BRI hatti 2 is hattindan daha az maliyetlidir. ISDN sizin is iletisim masraflarinizi azaltmis olur.

Entegre Analog Terminal Adaptörü ( ATA )

Bir ATA ile herhangi bir analog iletisim cihazini Norstar Compact ICS'e hiç maliyetsiz baglayabilirsiniz.

Fiyat : Görüşülür
Bu Kategorideki Diğer Ürünler