Ürün Detayı - MINI NORSTAR

 

MINI NORSTAR MINI NORSTAR

Basit fakat geliskin olan Norstar Mini sistemi özellikle küçük isletmeler için tasarlanmistir. 3 hat ve 8 dahiliye kadar genisletilebilen sistem, müsteri hizmetlerini gelistirmek ve iletisim sistemini idare etmek için genis uygulama çesitleri sunmaktadir.

Sayisal teknolojisi sayesinde güvenilirligi ve net ses kaliteyle sizi etkiler.

Norstar zengin telefon seçenekleri arasindan dilediginiz tercihi yapabilirsiniz. Bu sistemle her çagriyi aktarabilirsiniz. Sadece çagriyi anons edip göndermeniz yeterlidir. Bekleme uyarilari ile önemli kisileri bekletmeden yanitlarsiniz. Iç ve dis hat aramalarini ayiran farkli zil tiplerine sahiptir.

Anons özelligi ile Norstar telefonlarindan anons yaparak arananin yerini tespit eder, konferans özelligiyle üçüncü bir kisiyi telefonda konusmaya alabilirsiniz.

Opsiyon Eklenebilme Özelligi

Norstar'in uygun tasarimi sayesinde yazilim ve donanim eklemeniz mümkündür. Ekleyebileceginiz uygulamalarla çagrilariniz 24 saat cevaplanir.

Analog Terminal Adaptörlerle (ATA) farkli bir hat açmaniza gerek birakmadan bilgisayar modemlerine, faks makinalarina ve kredi karti terminallerine baglanabilirsiniz.

Çagri Kayit Ünitesi (SMDR) ile müsteri faturalamalarinda kodlar atayabilir ve telefon maliyetlerinizi izleyebilirsiniz.

Fiyat : Görüşülür
Bu Kategorideki Diğer Ürünler