Ürün Detayı - DX-3 PLAZA

 

DX-3 PLAZA DX-3 PLAZA

Diginet DX-3 Plaza

60 diş, 600 iç hatta kadar büyüyebilen DX-3 Plaza Sayisal özel telefon santrali ISDN bir telefon santralidir. DX-3 Plaza orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm iletişim sorunlarina etkin ve kalici çözümler sunar.


Diginet DX-3 Plaza gelişmeye açik alt yapisi ile kendini sürekli yeniler. Modüler yapisi ile zaman içinde artan ihtiyaçlarinizi karşilamaya hazirdir. Diginet DX- 3 Plaza' nin sürekli geliştirilen yeni özelliklerine dilediginiz an sahip olabilirsiniz.


Diginet DX-3 Plaza Iletişim giderlerinizi kontrol altinda tutar

Yetkisiz aboneler harici arama yapamazlar, sadece izin verilen harici numaralar aranabilir, dahili abonelerin telefonlarina şifre konularak sadece telefonun sahibi tarafindan kullanilmasi saglanir.

Diginet DX-3 Plaza haberleşmenizi hizlandirir.

Opsiyonel bir kart yardimi ile firmanizi arayanlar sayisal bir anons ile karşilanir ve dahili numaraya yönlendirilir. Aradiginiz harici numara meşgul ise Diginet sizin için arar ve size otomatik baglar. Istege bagli olarak saglanan 24 aboneli konferans sayesinde yerinizden toplanti düzenleyebilirsiniz. Opsiyonel olarak operatör konsolunun yanina monte edilebilecek olan meşguliyet panosu sayesinde dahili abonelerin ve harici hatlarin meşguliyetini sivi kristal ekran üzerinden izlenebilir. Ayrica sisteme takilabilecek Max.4 konsol sayesinde sistem 4 ayri santral gibi kullanilabilir.

Teknik Özellikler

  • Teknoloji : 80186 Mikroişlemci kontrollu (SPC) HCMOS devre elemani
  • Anahtarlama : Zaman paylaşimli çogullama (TDM), Darbe kod birimi (PCM)
  • Konuşma Devresi: Sayisal (PCM), ITU satndartlarina uygun
  • Kapasite : 60 diş, 600 iç hatta kadar büyüyebilme*
  • Trafik : Tikanmasiz yapi
  • Boyutlar : 60x60x220

* Modüler yapisi sayesinde santralin iç ve diş hat sayisi istege göre degiştirilebilir.

Fiyat : Görüşülür
Bu Kategorideki Diğer Ürünler