Ürün Detayı - DX-2 BUSINESS

 

DX-2 BUSINESS DX-2 BUSINESS

Diginet DX-2 Business

20 dış, 200 iç hatta kadar büyüyebilen DX-2 Business sayısal özel telefon santralı ISDN bir telefon santralıdır. DX-2 Business, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm iletişim sorunlarına etkin ve kalıcı çözümler sunar.

Diginet DX-2 Business gelismeye açik alt yapisi ile kendini sürekli yeniler. Modüler yapisi ile zaman içinde artan ihtiyaçlarinizi karsilamaya hazirdir. Diginet DX-2 Business' in sürekli gelistirilen yeni özelliklerine dilediğiniz an sahip olabilirsiniz.

Diginet DX-2 Business Iletisim giderlerinizi kontrol altinda tutar.
Yetkisiz aboneler harici arama yapamazlar, sadece izin verilen harici numaralar aranabilir, dahili abonelerin telefonlarina sifre konularak sadece telefonun sahibi tarafindan kullanilmasi sağlanir.

Diginet DX-2 Business haberlesmenizi hizlandirir.

Opsiyonel bir kart yardimi ile firmanizi arayanlar sayisal bir anons ile karsilanir ve dahili numaraya yönlendirilir. Aradiğiniz harici numara mesgul ise Diginet sizin için arar ve size otomatik bağlar. Isteğe bağli olarak sağlanan 24 aboneli konferans sayesinde yerinizden toplanti düzenleyebilirsiniz. Opsiyonel olarak operatör konsolunun yanina monte edilebilecek olan mesguliyet panosu sayesinde dahili abonelerin ve harici hatlarin mesguliyetini sivi kristal ekran üzerinden izlenebilir.

Teknik Özellikler

  • Teknoloji : 80188 Mikroislemci kontrollu (SPC) HCMOS devre elemani
  • Anahtarlama : Zaman paylasimli çoğullama (TDM), Darbe kod birimi (PCM)
  • Konusma Devresi: Sayisal (PCM), ITU satndartlarina uygun
  • Kapasite : 20 dis, 200 iç hatta kadar büyüyebilme*
  • Trafik : Tikanmasiz yapi
  • Boyutlar : 60x60x120

* Modüler yapisi sayesinde santralin iç ve dis hat sayisi isteğe göre değistirilebilir

Fiyat : Görüşülür
Bu Kategorideki Diğer Ürünler